Vakardien, 26. jūnijā, reģionālās vizītes ietvaros Daugavpils teātri apmeklēja kultūras ministrs Nauris Puntulis un piedalījās sarunā ar teātra vadību. Tikšanās laikā tika apspriesti teātra aktuālie jautājumi, kā arī tika paskaidrota nesen izdotā rīkojuma būtība un nepieciešamība. Kultūras ministrs apliecināja, ka teātru repertuāru jaunais rīkojums neietekmē.
.jpg)