Latvijas skolas soma

Daugavpils teātris pateicas par lielo interesi Latvijas valsts simtgades programmas
"Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēt izrādes mūsu teātrī!

Visas repertuāra izrādes ir iekļautas programmā “Latvijas skolas soma”, kas ļauj izvēlēties un apmeklēt skolēniem aktuālās izrādes. Īpaši iesakām izrādes:
Spreideits, Dzīve uz ledusskapja durvīm, Makbets, Kaija 1, Kaija 2, Dzīvnieku ferma, Džeina Eira u.c.

Lai biļešu iegāde uz izrādēm neviestu liekas organizatoriskas neskaidrības, Daugavpils teātris visiem programmas “Latvijas skolas soma” dalībniekiem nosaka šādu biļešu iegādes kārtību:

1. Lūdzam iepazīties ar Daugavpils teātra repertuāru.

2. Pēc tam, kad ir veikta izvēle, gaidīsim Jūsu rezervācijas pieteikumu, kurā lūdzam norādīt: izrādes nosaukumu, nepieciešamo biļešu skaitu, kā arī cenu, lai mēs varētu Jums piedāvāt labākās pieejamās vietas. E-pastus lūdzam sūtīt uz marketing@daugavpilsteatris.lv. Lūdzu, ņemiet vērā, ka biļetes ir jāiegādājas katram teātra apmeklētājam (arī skolotājiem un pavadošajām personām). Ar pieejamo biļešu klāstu Jūs varat iepazīties mūsu biļešu tirgotāja mājas lapā - https://www.bilesuparadize.lv.

3. Ņemot vērā biļešu rezervēšanas sistēmas noteiktos kritērijus, rezervācija būs spēkā divas nedēļas no rezervācijas veikšanas brīža.

4. Jūs varat apmaksāt biļetes ar internetbankas starpniecību (veikt pārskaitījumu) – šajā gadījumā mēs sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu (Biļešu Paradīzes pakalpojums – 2.00 EUR). Lai sastādītu bankas rēķinu, mums būs nepieciešams zināt maksātāja rekvizītus.

5. No rēķina sastādīšanas un nosūtīšanas brīža maksātājām biļetes ir jāizpērk divu nedēļu laikā. Izrādes apmeklējums nav iespējams, ja savlaicīgi nav veikta rēķina apmaksa par rezervētajām ieejas biļetēm. Lūdzam skolu pārstāvjus, kas veikuši biļešu rezervāciju, pašiem sekot līdzi rēķina apmaksas termiņam un pārliecināties, ka apmaksa ir veikta.

6. Pēc apmaksas saņemšanas, biļetes tiks izdrukātas un tās varēs saņemt Daugavpils teātra kasē Jums ērtākā laikā, ņemot vērā mūsu kases darba laiku. Lai saņemtu biļetes, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments vai rēķina izdruka. Ja vēlēsieties biļetes saņemt elektroniskā veidā, lūdzu, paziņot par to pirms rēķina apmaksas.Lūdzam ņemt vērā, ka biļetes uz visām Daugavpils teātra izrādēm ir brīvā tirdzniecībā un atsevišķas izrādes tikai “Latvijas skolas somas” programmas dalībniekiem netiks rezervētas. Taču darīsim visu labāko iespējamo, lai uz iecerēto izrādi biļetes varētu iegādāties.