28/11/2022

Teātri ar vizīti pagodināja Lielbritānijas vēstnieks Latvijā un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja direktors

Novembrī bijām pagodināti ar divām Lielbritānijas vēstnieka Latvijā Pola Bramela (Paul Brummell) vizītēm: 14. novembrī viņš pagodināja ar savu klātbūtni mūsu viesizrādi “Paradīze” Rīgā un 25. novembrī noskatījās arī kabarē uzvedumu “Cabaret Dinabourg”, un atzinīgi novērtēja teātra sniegumu abos iestudējumos.

25. novembra  “Cabaret Dinabourg” ar savu klātbūtni pagodināja arī Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja direktors Stefans Ēriksons (Stefan Eriksson), kurš pēc uzveduma noskatīšanās labprāt dalījās savos iespaidos:

“Daugavpils var tiešām pārsteigt, un šoreiz nebija izņēmums. Pēdējo vakaru man laimējas nokļūt Daugavpils teātrī. Jau sen man bija tāda vēlme, bet nekad līdz šim nav sanācis. Izrāde bija ļoti piemērota piektdienas vakaram - “Cabaret Dinabourg”. Godīgi sakot, es nezināju, ko sagaidīt, un es neesmu eksperts šajā teātra žanrā. Es esmu palicis sajūsmā pēc skaistas un aizraujošas izrādes! Jebkurai pilsētai jālepojas ar teātri, kurš var radīt tādu izklaidi skatītājiem. Balsis, dejas, kostīmi - viss bija augstākajā līmenī! Diezin vai var tādu šovu pieredzēt katrā galvaspilsētā! Draugi, brauciet uz Daugavpili, jūs noteikti to nenožēlosiet!”

Esam pagodināti un lepni par tik atzinīgām atsauksmēm un ceram, ka tas ir daudzsološs sākums radošai sadarbībai.  

Foto: Lielbritānijas vēstniecības Latvijā darbinieks Mihails Kozlovs,  Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Pols Bramels (Paul Brummell), Daugavpils teātra direktors Oļegs Šapošņikovs, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja direktors Stefans Ēriksons (Stefan Eriksson)