3.2.23

Teātris uzsāk sadarbību ar Lielbritānijas vēstniecību Latvijā

Kā jau rakstījām iepriekš, novembrī bijām pagodināti ar divām Lielbritānijas vēstnieka Latvijā Pola Bramela (Paul Brummell) vizītēm. Pēc abu iestudējumu noskatīšanās viņš bija atzinīgi novērtējis teātra sniegumu. Nesen Daugavpils teātra valdes priekšsēdētājs Oļegs Šapošņikovs bija uzaicināts uz Lielbritānijas vēstniecību Latvijā, un vakardien, 2. februārī, ar vēstniecības pārstāvjiem, tostarp Lielbritānijas vēstnieku Latvijā, tika pārrunātas sadarbības perspektīvas un precizēti tuvākie plāni.

Esam priecīgi un lepni paziņot, ka Lielbritānijas vēstniecība Latvijā labprāt sadarbosies ar teātri kopīgo mērķu sasniegšanā, t.sk. atbalstot dažas teātra radošās ieceres, savukārt jau šobrīd ar vēstniecības atbalstu top izrāde “Meli bez noteikumiem”, kura caur mīlas trīsstūri pētīs melu dabu un to lomu ne tikai savstarpējās attiecībās, bet arī sabiedriskos un politiskos procesos.

Foto: Lielbritānijas vēstniecības Latvijā sabiedrisko attiecību speciālists Baltijas reģionā Mihails Kozlovs un teātra direktors Oļegs Šapošņikovs.